Чи може здивувати дітей столиця? Що може запропонувати підліткам велике місто нафаршироване дискотеками, комп'ютерними клубами а також (і потрібно віддати їм належне) музичними школами і школами з поглибленим вивченням того чи іншого предмета. Чим цікавляться сучасні діти? Яку доріжку вони обирають, і якими людьми намагаються себе оточити? Хто впливає на підлітків і кого вони ставлять собі за приклад? У кращому випадку тренера спортивних секцій та студій, в гіршому двір, друзі, ... телебачення

А як бути з відпочинком? Чи можливо зробити так, щоб дитина відчула себе в своїй тарілці вибравшись в оздоровчий табір, на свіже повітря, де дотримується режим дня і замість батьків контроль здійснюють вихователі? Чи не стане йому тут нудно? Чи не захочеться йому додому? У дитячому оздоровчому таборі «Зміна» це питання навіть не піднімається.

Зовсім недалеко від галасливого серця Києва знаходиться сосновий ліс. У лісі, серед велетенських сосен, співу птахів і дитячого сміху кипить маленьке життя. Тут немає місця комп'ютерним іграм та телевізору. Тут немає різниці, які оцінки у тебе в щоденнику. І тут зовсім, зовсім-зовсім не існує поняття «нудьга».

Дитина, вперше потрапляючи в Зміну відкриває для себе новий світ. Коло друзів, команда, колектив тут не порожні слова. Тут не зраджують, не принижують і не залишають непоміченим. Навіть якщо вдома або в класі щось не заладилося, навіть якщо не склалося ще за свої 8 - 10 - 15 років знайти справжніх відданих друзів, тут все обов'язково вийде. Унікальна атмосфера табору дозволяє кожному малюку, дитині, підлітку розкритися в своєму кращому світі, проявити свої таланти, випробувати свою сміливість, азарт, терпіння. Будь то спортивні змагання, творчі вечори або просто командні ігри. Велика кількість розважальних майданчиків, створених спеціально виходячи з інтересів сучасних дітей, сприяють цьому як не можна краще. Екстремальні туристичні стежки, скалодром, веселий спуск на тарзанці пробуджують спрагу пригод. Спортивні змагання, частіше жартівливі, ніж за суворими правилами, розвивають фізичну витримку. Блакитний басейн, з безліччю надувних іграшок додає в життя фарб. Унікальна програма вивчення англійської мови дозволяє за одну табірну зміну підвищити свій рівень знання іноземної на один, а то й два рівня. І звичайно щоденні концерти, театральні постанови і танцювальні марафони в яких із задоволенням беруть участь всі і кожен. У це складно повірити, це можна тільки пережити.

Кожен педагог табору Зміна, які підбираються на конкурсній основі - неповторна і незабутня особистість. Пропрацювавши не один сезон, вони змогли знайти свій індивідуальний підхід до дітей, встановили традиції загону, церемонії посвячення, та й просто знайшли себе. Кожен загін насичений власним неповторним духом гармонії, дружби і креативності. Здорова конкуренція між загонами підігріває спрагу перемоги. Адже надзвичайно приємно стати кращим загоном дня, отримати заповітну зірку і виграти «смайлики» - місцеву і дуже шановану валюту. Адже звичайні гроші в таборі нікому не потрібні. На території немає ларьків з чіпсами і газованою водою. Зате є відмінна їдальня з дуже смачним домашнім п'ятиразовим харчуванням. Так що за фруктами, здоровими солодощами і молочними продуктами також нудьгувати не доводиться.

Так що ж ще потрібно дитині? Хіба це не гідна альтернатива двору і не логічне продовження гурткам і секціям, якщо їм вже пощастило бути в житті особистості, що розвивається? Помножте все це на комфортабельні корпуси, величезну територію в 16 гектар і незмінний колектив професійних і щиро люблячих свою справу педагогів. Ми отримуємо чарівний коктейль дитинства, приправлений розумінням інтересів сучасних дітей і насиченого життєсприйняття.

ДОТ «Зміна» розташований в Київській області, Бородянському районі в смт Клавдієво. Табір віддалений від населеного пункту і знаходиться під постійною охороною, яка потрібна не для того щоб утримати когось на території, а скоріше щоб контролювати натиск бажаючих розділити з нами радість найвеселіших і незабутніх канікул.

Коментарі   

Aztekium.pl 21.12.2018, 16:26

Цікавий сайт.
Дуже хороша стаття!

Марьяна 31.08.2018, 11:23

Спасибо лагерь супер детки очень довольны.Особая блогодарность важатым Виталию и Александру.Вы молодцы ребята!